A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Очищення влади


03.12.2018 року в регіональному сервісному центрі МВС у Вінницькій області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

1.Орочинського Іллі Eдуардовича, претендента на посаду головного спеціаліста із зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області, заява та , результати перевірки.

2.Пастущиної Наталії Володимирівної, претендента на посаду спеціаліста відділу логістики регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області, заява та результати перевірки.

07.12.2018 року в регіональному сервісному центрі МВС у Вінницькій області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

  1. Горбової Марії Володимирівної, претендента на посаду головного спеціаліста територіального сервісного центру МВС № 0544 ( на правах відділу) регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області, заява та результати перевірки.
    23.04.2019 року в регіональному сервісному центрі МВС у Вінницькій області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:
  2. Слободяника Юрія Михайловича претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру МВС № 0541 (на правах відділу) регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області, заява та результати перевірки.