
Окрім того, що сервісні центри МВС надають послуги безпосередньо в територіальних сервісних центрах, громадяни можуть отримати також деякі послуги через ЦНАПи та у мобільному сервісному центрі.
Як це працює. Які послуги надаються. Що треба, щоб громада могла отримувати такі послуги та де вже можна їх отримати. Про це та інші важливі питання діяльності сервісних центрів МВС розповів начальник сервісного центру ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях Сергій Гайду у випуску новин на телеканалі «ВІТА».
Минулого року від органів місцевого самоврядування трьох областей Вінницької, Черкаської та Кіровоградської надійшло 94 запити. За рік мобільні сервісні центри МВС здійснили 102 виїзди у громади трьох регіонів.
Спеціалісти, які працювали на місцях надали 1687 послуг, з них 1055 – це реєстрація та перереєстрація автотранспорту, 632 – заміна посвідчень водія.
Має попит у громадян отримання послуг сервісних центрів МВС через ЦНАПи.
У 2024 році мешканці Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей через ЦНАП зареєстрували майже шістнадцять тисяч транспортних засобів.
Наразі, у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях укладено 38 узгоджених рішень з територіальними громадами цих регіонів. У 14 ЦНАПах вже надаються послуги.
Окрім того, що через ЦНАПи минулого року було зареєстровано майже шістнадцять тисяч транспортних засобів, також було здійснено обмін понад п’ять з половиною тисяч посвідчень водіїв.
Робота з розширення географії надання адміністративних послуг сервісних центрів МВС через ЦНАПи триває.
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.