A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби РСЦ МВС у Вінницькій області


Регіональний сервісний центр МВС у Вінницькій області області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В», а саме:

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають в установленому порядку такі документи:

  1. Копія паспорта громадянина України;
  2. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
  3. Копії документа (документів) про освіту;
  4. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
  5. Заповнена особова картка встановленого зразка;
  6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
  7. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади за адресою 21010, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Ботанічна, 24 (третій поверх, каб. 303).

  • до 18 год. 00 хв. 20 травня 2019 року — на посади адміністраторів ТСЦ №0541 (на правах відділу, м. Вінниця), ТСЦ №0542 (на правах відділу, м. Гайсин),  ТСЦ №0546 (на правах відділу, м. Вінниця) регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області.

Дата, час і місце проведення конкурсу:

  • на посади адміністраторів ТСЦ №0541 (на правах відділу, м. Вінниця), ТСЦ №0542 (на правах відділу, м. Гайсин), ТСЦ №0546 (на правах відділу, м. Вінниця) регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області  — 22 травня, за адресою 21010, м. Вінниця, вул. Ботанічна, 24.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Головного сервісного центру МВС  визначено наказом РСЦ МВС  від  03 травня 2019 року № 48.