A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відкриття оновленого центру МВС м. Хмільник


08 Листопада 2019

«Оновлення , осучаснення, уніфікація» — саме такими принципами керуються нині фахівці сервісних центрів МВС України, адже запровадження новітніх технологій у повсякденній роботі не лише сприяє оптимізації виконання службових завдань, а й, в першу чергу – спрямоване на поліпшення сервісу для громадян, підвищення якості послуг, що надаються населенню.
08.11.2019 листопада у м. Хмільник Вінницької області відкрили оновлений сервісний центр МВС, який працюватиме за адресою:
22060, Хмільницький р-н, с. В. Митник «57км.+1000», урочище буд. 2.
Щодня ми працюємо над тим, щоб державний сервіс став максимально доступним», – зазначає начальник РСЦ МВС у Вінницькій області Євген Іщук.
Серед основних переваг нового центру – сучасні технології, система прозорих кабінетів і спеціально підготовлений клієнтоорієнтований персонал. Центр обладнаний електронною чергою, електронним інформаційним боксом, планшетом для оцінки якості надання послуг, дитячим куточком. Клієнти, які звернулись для отримання послуг можуть швидко і з комфортом зареєструвати або перереєструвати свій транспортний засіб, замінити чи отримати посвідчення водія, отримати дозвіл для перевезення небезпечних вантажів чи довідку про відсутність судимості та інші послуги, які надаються сервісними центрами МВС.
Протягом невеличкого проміжку часу, який клієнти витрачають під час отримання послуги, вони мають можливість почитати мотиваційну літературу, яка розміщена для них на спеціальній буккросинг-полиці.
Всіх громадян незалежно від місця проживання обслуговують з вівторка по суботу без перерви на обід з 9.00 до 18.00 години, у суботу з 9.00 до 16.45, понеділок та неділя – вихідні дні.