Урочисті заходи з нагоди чергової річниці створення сервісних центрів МВС


06 Листопада 2018

IMG_6451

05.11.2018 працівників  регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області привітали із 3 – ю річницею створення структури. Саме у листопаді 2015 року на зміну колишньому МРЕВ з’явились сервісні центри МВС.

Привітати зі святом прийшли поважні гості.

Серед них народний депутат України Сергій Кудлаєнко. «Сьогодні ми маємо реформовану службу, ми маємо сервісні центри і це зобов’язує надавати, більш якісніші послуги. Свого часу, коли ми розпочинали роботу центрів адміністративних послуг у Вінниці , було дуже багато дискусій. Сьогодні —  є підтримка на центральному рівні і вашого керівника Владислава Криклія. І хочеться сказати, що це – майбутнє. Тому що цього вимагає час, вимагають люди – надавати якісну, швидку послугу», — зазначив Сергій Кудлаєнко.

Також народний депутат вручив відзнаку Верховної Ради України керівнику регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області Євгену Іщуку.

Окрім того кращих працівників  територіальних сервісних центрів області сьогодні нагородили грамотами та подяками регіонального сервісного центру МВС, а також організацій, з якими він співпрацює. Від Вінницької міської ради 10 працівників отримали грамоти та грошові премії. Вітання від Вінницького міського голови Сергія Моргунова колективу передала його заступник Галина Якубович. «Ви є першопрохідцями, ті, — хто це організував. ті, — хто показав, як це може бути. Ми вдячні за те, що ви підтримуєте роботу сервісного центру МВС, який працює у нашому прозорому офісі. І що ми знаходимо спільну мову, тому що це потрібно  нашим вінничанам», — зазначила Галина Якубович.