Футбольний поєдинок


07 Серпня 2018

IMG_6161

Є гасла з нашого минулого, які не підвладні забуттю, та не підпадуть під жодні заборони! Одне з них «Спорт – це мир!». Дійсно, саме спортивні змагання за будь-яких часів та на різних континентах були провісниками миру та злагоди між людьми, народами, країнами…

Україна завжди славилася своїми спортивними здобутками та аматорськими командами майже з усіх видів спорту, але особливе місце посідає футбол – найпопулярніший вид спорту серед чоловіків. Адже завжди було, як за правило — коли кожне відомство, організація, установа мала свою футбольну команду, і товариські зустрічі між ними лише покращували ділові й корпоративні відносини. Так є і зараз: 6 серпня 2018 року на Центральному міському стадіоні Вінниці футбольні команди  РСЦ  МВС України у Вінницькій області та СБУ у Вінницькій області зійшлися у футбольному поєдинку!

Матч відбувся на запрошення Громадської Спілки «Вінницька Міська Федерація Футболу» в рамках проведення «Чемпіонату міста Вінниці з міні-футболу серед працівників державних установ 2018 року».

Зрозуміло, що гравці – не професіонали, а аматори, втім, своєю грою вони стверджують принципи здорового способу життя, популяризують корисне активне дозвілля з метою належної організації відпочинку державних службовців. І хоча матч завершився «в суху» для однієї з команд, все одно – піднесений настрій учасників гри, позитивні емоції, виховний момент для маленьких вінничан-вболівальників, які також захоплені футболом – ось головні результати цієї товариської зустрічі!

Керівник регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області Євген Іщук разом із вболівальниками за нашу команду побажав нашій команді розвитку, наснаги та гарних результатів в майбутньому.