Нарада керівництва РСЦ МВС у Вінницькій області та Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області


08 Червня 2018

IMG_6140

7 червня за ініціювання сектору юридичного забезпечення відбулася спільна нарада керівництва регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області та управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Мета даного заходу – обговорення проблемних питань організації співпраці між структурними підрозділами регіонального сервісного центру МВС Вінниччини та підрозділами державної виконавчої служби.

Про особливості отримання державними органами відомостей стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників з Єдиного державного реєстру Міністерства внутрішніх справ поінформував начальник центру Євген Іщук, зі сторони управління юстиції начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень управління державної виконавчої служби Катерина Макушинська.

За результатами спільного заходу погоджено алгоритм співпраці сервісних центрів МВС у Вінницькій області та державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.