Відкриття музею транспорту у м. Вінниця


27 Квітня 2018

IMG_5689

Святкова подія в м. Вінниця, 27.квітня по вулиці Соборній, 64 відкрито єдиний музей транспорту. В присутності вінничан, гостей, істориків, колекціонерів, мер міста Сергій Моргунов привітав зі святковою подією.

«Сьогодні дуже гарна подія для міста Вінниці. Тому що ми відкриваємо перший в Україні музей моделей транспорту. Хочу подякувати ентузіасту, який більше 45 років займається цією справою Олександру Вдовиченко».

Під час відкриття представник національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Пічібій зазначив, що рекорд встановлений вручив меру міста та засновнику музею відповідний сертифікат. « Хочу привітати усю громаду міста Вінниці. Сьогодні ми фіксуємо рекорд, а саме найбільша в Україні колекція моделей транспорту зібраних в експозиції музею на постійній основі. Зафіксовано наступні результати – загальна кількість моделей складає 5037 одиниць. Серед експонатів автомобілі, літаки, танки, кораблі, мотоцикли, трамваї, тролейбуси, автобуси, потяги. А також представлена колекція військового транспорту зроблена з пластиліну та справжні автомобільні двигуни. В музеї облаштована бібліотека та місце для лекцій.

Колекціонер та засновник музею Олександр Вдовиченко зауважив, що окрім самої експозиції в приміщенні музею будуть проводитися заняття для учнівської, студенстської молоді, а начальник регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області Євген Іщук зазначив, що до таких занять будуть долучатися працівники РСЦ МВС, щоб ознайомлювати відвідувачів та всіх присутніх з роботою сервісних центрів МВС.

Піід час урочистості для гостей грав вінницький оркестр «ВінБенд».

Музей працюватиме щоденно з 12:00 до 21:00.